İptal ve İade Şartları

İade süresi; 

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde geri verebilirsiniz.

İade şartları;

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde olması gerekenler aşağıda sıralanmıştır.

– Orijinal hali bozulmuş (örnek: orijinal ürün üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya kutusu üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iletişim formu üzerinden iade yapmak istediğinizi belirten bir form ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

– Ürün incelemesi, burcumaltintas.com yönetimi tarafından yapılıp iadesi onaylandığında ödemiş olduğunuz ürün bedeli tarafınıza ödenir. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR. Geri gönderimlerde kargo masrafı kullanıcıya aittir.

İade yöntemi;

– Ürünü iade etmeden mail aracılığı ile başvurarak iade talep forumunun tarafınıza ulaşmasını isteyiniz. İade talep formunu doldurarak Firmamız yetkililerine durum hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Size, Firmamız ilgili departmanı tarafından gönderilecek olan iade gönderim onayını aldıktan sonra, ürünü Yurtiçi Kargo aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.

İade adresi;

Burcum Altıntaş

küçükbakkalköy, selvi Sk no:4 kat:7 d:46 ataşehir/istanbul