dersler

derslerim

stüdyomda uyguladığım derslerim ile ilgili detaylı bilgiyi bu sayfan edinebilir, türlerle ilgili her türlü sorunuzu iletişim menüsünü kullanarak bana sorabilirsiniz.

bilinçaltı programlama, eft, nlp, mucize seanslar

bilinçaltı programlama en basit tanımıyla inançlarımızı ve arzu ettiklerimizi tekrarlama sürecinden ibarettir. söylem devam ettiği süre boyunca bu süreç devam eder. devamı için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

diyetisyen

diyetisyen nurşen gül’ün uzun yıllara dayanan deneyimlerinin sonucu olarak kişiselleştirilmiş diyet / sağlıklı yaşam programları ile daha zinde hissetmenizin önünde hiç bir engel kalmayacak.

meditasyon, bioenerji, reiki

meditasyon, iç huzur ve öz varlık arayışına derin bir şifa uygulamasıdır.

yoga

Yoga vücudunuzda hayat bulur. Ona derinlik katacak ve onu hayatına alacak-benimseyecek olan sizsiniz…

nefes terapi

Kızıldereliler “Cennet insanın diyaframında saklıdır.” derler… Doğru nefes alabilmek ruh, beden ve zihin dengesini oluşturur. Duygu ve düşünce bedende dengelenir.

yaşam koçluğu

Yaşam koçu kişinin kendi özüyle sınırlarını zirveye taşımasında yardımcı olan kişidir. Yani kendi pasif potansiyelinizi aktifleştiren bu durumda size doğru yolu gösteren uzmandır. Terapist veya doktor değildir.

merhaba, ben burcum.

Dur, Sakinleş… Bırak hayat akıp gitsin, gideceği yere… Acelesi olan da bıraksın kendini hayatın akışına, boşver… Evet, sen dur! Dinginliği bulacaksın önce…
Sana bir şey vaad etmiyorum, içindeki seni baştan yaratmanı seyretmeyi bekliyorum…